ₚосійською

Водонагрівачі, газові колонки, бойлери

Атлантик ссылка на страницу
ссылка на страницу Electrolux
ссылка на страницу Горенье
Klima hitze ссылка на страницу
ссылка на страницу Zanussi

 

 

Як купити бойлер, колонку або водонагрівач з оптимальними характеристиками за доступною ціною.

Всі водонагрівачі можна умовно розділити на 3 типи: накопичувальні електричні бойлери, проточні електричні водонагрівачі та проточні газові колонки.

Газові колонки гріють воду за допомогою газового пальника. Сучасні колонки безпечні в експлуатації, система запалювання у багатьох з них повністю автоматизована. Даний вид водонагрівачів дозволяє регулювати і підтримувати температуру води, що нагрівається в реальному часі, тобто. колонка працює лише тоді, коли відкритий кран.

За таким же принципом працюють і проточні електричні водонагрівачі. Вони невеликі за розміром, проте вимагають окремої проводки з великим перетином, оскільки є потужними приладами. І, незважаючи на свою потужність, їх не вийде одночасно використовувати одразу на кількох точках, скажімо: душ, умивальник, раковина на кухні…

Цю проблему легко вирішують накопичувальні електричні бойлери. І хоча вони дуже габаритні, але дуже зручні щодо регулювання необхідної температури води. Як правило, вони оснащуються не дуже потужними тенами, що дозволяє підключати їх до існуючої електропроводки без істотних змін і витрат.

Докладніше з відмінностями та нюансами можна ознайомитися у відеоогляді

 

Безкоштовна доставка водонагрівачів у межах міста. Монтаж від 200 грн.

У вартість установки бойлера комплектуючі матеріали не входять.

Атлантик ссылка на страницу ссылка на страницу Electrolux ссылка на страницу Горенье Klima hitze ссылка на страницу ссылка на страницу Zanussi