ₚосійською

МЕТОДИ ОЧИЩЕННЯ ПОВІТРЯ, ЩО ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ В КОНДИЦІОНЕРАХ

ХОЛОДНА ПЛАЗМА (Cold Plazma)

Передова технологія. Дуже ефективна проти бактерій, вірусів, запахів, алергенів, хімічних сполук (толуол, ацетальдегід, формальдегід).
Низькотемпературна газорозрядна плазма містить заряджені (електрони та іони), нейтральні (атоми та молекули) частинки та деякі активні продукти плазмохімічних реакцій, ультрафіолетове та у ряді випадків рентгенівське випромінювання. Вступаючи в реакцію сполуки з оболонками та ДНК бактерій та вірусів, плазма знищує їх. Подібним способом вона руйнує хімічні сполуки, зокрема продукти згоряння, запахи тютюнового диму, тощо. Залишаючись холодною, плазма не руйнує термочутливі матеріали, що дозволяє широко використовувати її як універсальний стерилізатор. Широкий спектр агентів стерилізації, які містить плазма газового розряду (заряджені частинки, високозбуджені нейтрали, активні продукти плазмохімічних реакцій, ультрафіолетове та, у ряді режимів, рентгенівське випромінювання), дозволяє значно скоротити час стерилізації.

ІОНИЗАТОР (Ionizer)

Принцип дії зводиться до того, що під впливом високої напруги відбувається стікання електронів. Молекули кисню повітря захоплюють ці електрони, набувають негативного заряду і стають негативними аероіонами (АІ). У повітрі відбувається утворення високої концентрації легких негативних аероіонів, які сприяють оздоровленню та виробляють профілактику різних хвороб: зниження стомлюваності, підвищення працездатності та імунітету. Аероіони очищають повітря від аерозольних забруднень, алергенів та мікроорганізмів, тютюнового диму, запахів, смол, пилу, квіткового пилку, суперечка рослин, вовни тварин, вірусів та бактерій.

ФОТОКАТАЛіТИЧЕНИЙ ФІЛЬТР (Photocatalytic filter)

Потрапляючи на фільтр, виготовлений переважно із застосуванням фотокаталізатора діоксиду титану, під дією ультрафіолетового випромінювання, шкідливі речовини, бактерії, віруси та запахи руйнуються. Для генерації ультрафіолету в кондиціонерах встановлюється малопотужна лампа. Термін служби її обмежений 10000 годинами. Тобто за кілька років її потрібно замінити. У разі відсутності лампи, фільтр необхідно періодично виставляти на сонце.

КАТЕХІНОВЫЙ ФІЛЬТР (Catechin filter)

Катехін - це натуральна речовина, яка міститься в чайному листі. З давніх-давен катехін використовувався в медицині для боротьби з вірусами, бактеріями та іншими патогенними мікроорганізмами. Фільтр, оброблений катехіном, вловлює дрібні частки пилу, дим, неприємні запахи поту, риби, домашніх тварин, харчових відходів, будматеріалів, та інші шкідливі домішки, що часто зустрічаються, які можуть викликати мігрень і хронічну втому. Крім того, він затримує та деактивує мікроскопічні віруси та бактерії, повністю знешкоджуючи їх та перешкоджаючи поширенню інфекційних захворювань.

ЕЛЕКТРЕТНИЙ ПИЛОВЛЮВАЛЬНИЙ ФІЛЬТР (electret filter)

Виготовлений з постійного полімерного магніту і вловлює найдрібніший пил і дим. Електрет - діелектрик, який тривалий час зберігає поляризований стан після зняття зовнішнього впливу, що призвело до поляризації (або заряджання) цього діелектрика, і створює квазіпостійне електричне поле в навколишньому просторі. Фільтр ефективно затримує дрібні частинки пилу, пилових кліщів, тютюновий дим, частинки вовни тварин та інші мікроскопічні частинки, що викликають у людини алергічні реакції.

АНТИБАКТЕРІАЛЬНИЙ ПРИГНИЧУВАЧ

Знищує шкідливі бактерії та віруси. Високопродуктивний фільтр комірчастої структури здатний вловлювати мікрочастинки розміром від 0.1 мікрон. Антибактеріальне покриття сприяє знищенню бактерій, вірусів, стафілококів, грибків, а також перешкоджає їх розмноженню. Ступінь очищення від мікроорганізмів - 95%.

ФІЛЬТР З АКТИВОВАНОГО ВУГІЛЛЯ

Фільтр виготовлений з активованого вугілля, поглинає шкідливі гази, наприклад, аміак та сірководень, а також усі неприємні запахи. Фільтр швидкодіючий, великий потужності, що поглинає.

ХЕПА ФІЛЬТР (HEPA)

У перекладі з англійської абревіатура HEPA (High Efficiency Particulate Air або High Efficiency Particulate Absorbing) означає високоефективне утримання частинок. По суті – це фільтр тонкого очищення. Ефективність фільтрів тонкого очищення визначається відсотком затриманих мікрочастинок. За нормами EN 1822/DIN 24183 HEPA-фільтри поділяються на класи:

  • HEPA 10 - затримують до 85% частинок розміром близько 0,3 мкм.
  • HEPA 11 - затримують до 95% частинок розміром близько 0,3 мкм.
  • HEPA 12 - затримують до 99.5% частинок розміром близько 0,3 мкм.
  • HEPA 13 - затримують до 99.95% частинок розміром близько 0,3 мкм.
  • HEPA 14 - затримують до 99.995% частинок розміром близько 0,3 мкм.